Menu

img_0002

Firma Kłyk powstała w 1932 roku, założona przez Walentego Kłyka, początkowo zajmowaliśmy się produkcją konstrukcji stalowych i urządzeń technicznych. Przez blisko 83 lata działamy nieprzerwanie na polskim rynku. W tym czasie stworzyliśmy wiele własnych, unikalnych rozwiązań technicznych. W latach 70. poszerzyliśmy naszą działalność o produkcję kotłów gazowych i przyczep samochodowych.

Kilka lat później Stanisław Kłyk, syn założyciela firmy, podjął decyzję o rozpoczęciu produkcji bram wjazdowych i ogrodzeniowych, która okazała się ogromnym krokiem naprzód w historii firmy.

W 1989 wystawiając się na Targach Poznańskich podszedł do niego teraźniejszy prezes firmy Hörmann, Krzysztof Horała i zaproponował współprace. Zgodziliśmy się bez wahania i teraz jesteśmy jednym z najważniejszych partnerów tej firmy.

Pomimo długiej obecności na rynku nasza firma nie stoi w miejscu, wciąż się rozwijamy i szkolimy. Wszystko po to, żeby nasze produkty były jeszcze lepsze.

Przez wiele lat zdobyliśmy uznanie kilku pokoleń, nasze doświadczenie to nasz największy atut i gwarancja zadowolenia klienta.

img_0045